Segítene?

Online adományozás

Válassza ki, miként segítene a rászorultakon!

Adományozok >>>

Segítségre szorul?

Lépjen kapcsolatba velünk a legközelebbi egyházmegyében!

Válasszon egyházmegyét >>>

Rév

Remény. Élet. Választás.

» RÉV Szenvedélybeteg-segítő Szolgálat

Álláshirdetéseink!

A Katolikus Karitász Rév Szenvedélybeteg-segítő Szolgálata munkatársakat keres!

A Katolikus Karitász budapesti Rév Szenvedélybeteg-segítő Szolgálata munkatársakat keres, az alábbi munkakörökben:

1., Közösségi koordinátor, teljes munkaidőben.
2., Közösségi gondozó, teljes munkaidőben.
3., Alacsonyküszöbű koordinátor, teljes munkaidőben.
4., Nappali ellátásba - terápiás segítő, teljes munkaidőben.

A Karitász Rév Szolgálat, egyházi fenntartású intézmény. Intézményünkben követjük, az egyházi év ünnepeit, és jelentősebb eseményeit, a szakmai programokon túl szervezünk lelki programokat is.

Feltétel:
• 1/2000. (I. 7.) SZCSM rendeletben meghatározott végzettség, az alábbiak szerint:
• közösségi és alacsonyküszöbű koordinátor esetében: szociális munkás, szociálpedagógus, szociális menedzser, okleveles szociális munkás, okleveles szociálpolitikus, pszichiáter, addiktológus, okleveles pszichológus,
• közösségi gondozó munkakörben: szociális munkás, szociálpedagógus, szociális menedzser, okleveles szociális munkás, okleveles szociálpolitikus, okleveles pszichológus, valamint: szociális szakgondozó, szociális segítő, szenvedélybeteg gondozó, szociális gondozó, szervező, szociális asszisztens, mentálhigiénés asszisztens, szociokulturális animátor, foglalkoztatás szervező, rehabilitációs nevelő, segítő, szociális gondozó, szociális gondozó és ápoló,
• terápiás segítő munkakörben: okleveles szociális munkás, okleveles szociálpolitikus, szociális munkás, viselkedéselemző, pszichopedagógus, mentálhigiénikus, valamint: rehabilitációs tevékenységterapeuta, általános ápoló, szociális szakgondozó, szociális segítő, gyógyfoglalkoztató, gyakorló ápoló, szenvedélybeteg gondozó, szociális asszisztens, rehabilitációs nevelő, segítő, pszichiátriai szakápoló, mentálhigiénés asszisztens, szociokulturális animátor, foglalkoztatás szervező

Előnyt jelent:
• szenvedélybetegekkel szerzett munkatapasztalat.

Munkakörhöz tartozó főbb feladatok:
• ellátottakkal végzett napi munka (konzultáció, szociális ügyintézés, stb.).
• előírt szakmai adminisztráció folyamatos vezetése, ellátási típusonként a jogszabályoknak megfelelően.

Bérezés:
• közalkalmazotti bértábla alapján a jogszabályok szerint, + Cafetéria juttatás.

Jelentkezési határidő: 2017. augusztus 23.

A fényképes szakmai önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címre várjuk: office@caritas.org.hu

Megosztás emailben

Küldő neve:

Email címe:

Címzett neve:

Email címe:

Kapcsolódó anyagok

© Katolikus Karitász - Caritas Hungarica 1111 Budapest, Bartók Béla út 30. Telefon: +36 1 372 0910 E-mail: office@caritas.org.hu Raiffeisen Bank 12011148-00124534-00100008